Dogecoin (DOGE) ETF Hype wyzwala sprzeczne wskaźniki wzrostu

Po zatwierdzeniu spot Ethereum ETF, perspektywa Dogecoin ETF napędza trendy wzrostu konfliktu

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Dogecoin odnotowuje stosunkowo sprzeczne wyniki wzrostu
  • Podczas gdy cena wzrosła o 3,87%, wolumen obrotu spadł o ponad 50%.
  • Perspektywa ETF waluty cyfrowej budzi optymizm na rynku

Dogecoin (DOGE) odnotowuje wyjątkowy szum w ekosystemie, opierając się na rosnących spekulacjach na temat uzyskania zgody na produkt spot ETF śledzący monetę w najbliższej przyszłości.

Dogecoin wykazuje mieszaną reakcję

Podczas gdy największa uwaga w ekosystemie walut cyfrowych spoczywała na Ethereum za zatwierdzony spot ETH ETF, Dogecoin miał spory udział w centrum uwagi. Odejście Kabosu, psa, który zainspirował powstanie Dogecoina i szerzej memecoina, wywołało wiele hołdów dla monety.

Nawet dyrektor generalny Tesli i właściciel X, Elon Musk, udostępnił post w hołdzie, który pomógł wywołać łagodny wzrost ceny monety. W chwili pisania tego tekstu, DOGE nadal utrzymuje część zgromadzonych zysków, skacząc o 3,87% do 0,1706 USD. Podczas gdy to napawa optymizmem na rynku, który stoi w obliczu łagodnej konsolidacji, 24-godzinny wolumen obrotu mówi inną tajemnicę.

W obliczu gwałtownego wzrostu cen, wolumen obrotu spadł o 54,31% do 1 428 386 003 USD. Trudno wyjaśnić tę liczbę, ponieważ oczekuje się, że wzrost cen i wolumen będą wykazywać pewne formy korelacji. Na obecnym poziomie zainteresowanie detalicznym rynkiem DOGE jest ograniczone i jeśli się utrzyma, może pociągnąć cenę w dół w tym długim amerykańskim sezonie Memorial Day.

Wskaźniki otwartego zainteresowania Dogecoinem (OI) przedstawiają jednak inną wyjątkową byczą historię. Według danych Coinalyze, otwarte zainteresowanie Dogecoinem w ciągu ostatnich 24 godzin wzrosło o 6,86% do 895,7 mln USD. Podczas gdy sektor detaliczny może być wypełniony niedźwiedzimi interesami, traderzy instrumentów pochodnych DOGE są podekscytowani rynkiem, o czym świadczą dane.

Czy SEC zatwierdzi fundusz ETF DOGE?

Kiedy produkty ETF typu spot Bitcoin zostały uruchomione w styczniu, istniało ogólne niedźwiedzie oczekiwanie, że żadna inna kryptowaluta nie zostanie zatwierdzona. Jednak spekulacje zmieniły się na początku tego tygodnia, kiedy SEC zatwierdziła 8 produktów ETF typu spot Ethereum.

Dzięki temu nowemu produktowi wielu zwolenników rynku ma teraz nadzieję, że memecoiny, takie jak Dogecoin, również mają szansę na zatwierdzenie w przyszłości. Wiele z tych memecoinów, takich jak Dogecoin, zaczęło jako żart, jednak wiele z tych tokenów dokonuje bardzo ważnego zwrotu, aby zaoferować użyteczność.

Od nacisku Shiba Inu na uruchomienie Shibarium po uruchomienie TokenFi przez Floki, teren się zmienia. W związku z tym oczekuje się, że przyjęcie do głównego nurtu za pośrednictwem funduszy ETF może zostać zapewnione później.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours