Monety memów Ethereum zyskują na wartości: Czy przepływy się utrzymają?

Monety memów Ethereum odnotowały gwałtowne wzrosty w ciągu ostatnich 48 godzin w związku z oczekiwanymi zatwierdzeniami spot ETH ETF.

Monety-memy Ethereum dominują na scenie kryptowalut w następstwie aplikacji spot ETF dla największego altcoina. Cena aktywa wzrosła wczoraj o 23%, a w tym tygodniu wzrosła o 28,4% w związku ze wzrostem aktywności rynkowej. Łączna kapitalizacja rynkowa monet memów wynosi 62,8 mld USD, a byki przewidują więcej napływów.

Monety memowe oparte na Ethereum są dziś największymi zyskami, ponieważ społeczność nadal napędza napływy. W szczególności PEPE, FLOKI i SHIB odnotowały zwyżkową dynamikę, gdy nastroje zmieniają kolor na zielony. Oto jak radziły sobie na rynku najlepsze memowe monety Ethereum.

PEPE na czele stawki

Popularny memecoin PEPE wzrósł o 21,7%, zwiększając swoją kapitalizację rynkową do 5,7 miliarda dolarów. Moneta meme Ethereum jest notowana na poziomie 0,00001367 USD z ogromnym krótkoterminowym wzrostem ceny. W tym tygodniu PEPE podskoczył o 25,5% i ponad 111% w ciągu ostatnich 30 dni. Głównym byczym czynnikiem wpływającym na cenę PEPE jest wzrost wolumenu obrotu o 78,3%.

Zwiększona aktywność rynkowa spowodowała wzrost podobnych monet memów w sieci. FLOKI wzrósł dziś o 7,5% dzięki nowemu wzrostowi wolumenu i aktywności handlowej. Aktywa notowane są na poziomie 0,0002294, odnotowując 4% wzrost w tym tygodniu i 32,2% miesięcznych przepływów. Byki FLOKI pozostają pozytywne, prognozując roczny wzrost o 634%.

MAGA (TRUMP) to kolejny token Ethereum, który odnotował gwałtowny wzrost napływu w ciągu ostatnich 48 godzin. Przy dziennych zyskach na poziomie 9,24%, memowa moneta odnotowała 55% miesięczne zyski i wzrost wolumenu obrotu. Aktywa notowane są na poziomie 8,45 USD, 26% poniżej swojego rekordowego poziomu, a społeczność spodziewa się szerszego wzrostu.

Czy moneta Ethereum Meme utrzyma się na rynku?

Niedawny wzrost na rynku kryptowalut wynika ze zwiększonego oczekiwania na zatwierdzenie ETF Ethereum przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). W momencie publikacji Ethereum notowane jest na poziomie 3699 USD po dwucyfrowych wzrostach.

Większość analityków rynkowych spodziewa się dalszych napływów do monet memów Ethereum i zdecentralizowanego ekosystemu finansowego, jeśli spot ETF otrzyma zielone światło. Oczekuje się również, że szerszy rynek odnotuje skok wolumenów.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours