Giełda kryptowalut CoinDCX dąży do 100 mln USD AUM dzięki nowej ofercie usług

CoinDCX uruchamia CoinDCX Prime, nową usługę dla zamożnych osób fizycznych, której celem jest osiągnięcie 100 milionów dolarów w zarządzanych aktywach (AUM) w obliczu rosnącego popytu instytucjonalnego.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • CoinDCX uruchamia CoinDCX Prime dla zamożnych osób fizycznych i inwestorów instytucjonalnych.
  • Nowa usługa ma na celu osiągnięcie 100 milionów dolarów w zarządzanych aktywach do 2025 roku.
  • Oferta ta będzie przeznaczona dla traderów z minimalną kwotą inwestycji.

Wiodąca indyjska giełda kryptowalut, CoinDCX, robi furorę wraz z wprowadzeniem nowej oferty, CoinDCX Prime. W szczególności ta nowa usługa, dostosowana do osób o wysokiej wartości netto (HNI), biur rodzinnych i inwestorów instytucjonalnych, ma na celu osiągnięcie ambitnego poziomu 100 milionów dolarów w aktywach pod zarządzaniem (AUM) do 2025 roku, zgodnie z ich ogłoszeniem.

Tymczasem to najnowsze ogłoszenie pojawia się, gdy giełda kryptowalut odnotowała znaczny wzrost zainteresowania HNI i instytucjonalnych w indyjskim krajobrazie kryptowalut.

CoinDCX celuje wysoko dzięki usługom HNI

CoinDCX Prime to wyspecjalizowana oferta zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb zamożnych inwestorów. W szczególności oferta ta obiecuje spersonalizowane rozwiązania inwestycyjne i dedykowanych menedżerów kont, aby zapewnić płynne doświadczenie.

Poza tym, warstwa usługowa CoinDCX Prime integruje się z istniejącymi korzyściami, takimi jak zniżki na opłaty transakcyjne i wsparcie OTC Desk. Ponadto platforma wprowadza również strategie generowania zysków za pośrednictwem produktu Advanced Earn. Warto jednak zauważyć, że nowa inicjatywa giełdy kryptowalut skierowana jest do inwestorów o minimalnym wolumenie inwestycji wynoszącym 50 Lakhów INR.

W międzyczasie członkowie Prime korzystają z najniższych opłat transakcyjnych i nie ponoszą dodatkowych opłat za przechowywanie aktywów lub zysków z posiadania. Warto zauważyć, że podejście to kontrastuje z tradycyjnymi sieciami doradczymi, które często nakładają dodatkowe koszty.

Rosnący popyt wśród zgodności z przepisami

Minal Thukral, dyrektor ds. strategii i rozwoju CoinDCX, podkreślił zaufanie, jakie CoinDCX zbudował wśród HNI i inwestorów instytucjonalnych. W komunikacie prasowym Minal Thukral stwierdził: „Ponad 1,5 crore indyjskich inwestorów ufa CoinDCX w swojej podróży kryptowalutowej. Cieszymy się, że możemy być świadkami takiego samego poziomu zaufania i zainteresowania ze strony HNI”. Ponadto zwrócił uwagę na wdrożenie ponad 100 inwestorów instytucjonalnych, ponad 2500 klientów HNI oraz obsługę ponad 25 biur rodzinnych, co wskazuje na znaczny popyt na specjalistyczne usługi.

W międzyczasie CoinDCX pochwalił zgodność regulacyjną w Indiach za odgrywanie kluczowej roli w zwiększaniu zaangażowania HNI na indyjskim rynku kryptowalut. W szczególności uruchomienie CoinDCX Prime stanowi znaczący krok w ewolucji indyjskiego krajobrazu kryptowalut.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours