Przełom: CoinDCX przejmuje BitOasis, aby wejść do regionu MENA

Giełda kryptowalut CoinDCX z siedzibą w Indiach przejęła wiodącą giełdę kryptowalut BitOasis z siedzibą w Dubaju, aby zaznaczyć pierwszą międzynarodową ekspansję w regionie MENA.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Giełda kryptowalut CoinDCX z siedzibą w Indiach przejęła giełdę kryptowalut BitOasis z siedzibą w Dubaju.
  • Ekspansja w regionie MENA stanowi pierwszy krok CoinDCX w międzynarodowym planie ekspansji.
  • Sumit Gupta, współzałożyciel CoinDCX, widzi niezachwianą zgodność i zaufanie klientów.

Największa indyjska giełda kryptowalut CoinDCX przejęła giełdę kryptowalut BitOasis z siedzibą w Dubaju, aby wejść do regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Oznacza to pierwszy krok giełdy kryptowalut w jej międzynarodowym planie ekspansji. CoinDCX wcześniej dokonał strategicznej inwestycji w BitOasis w sierpniu ubiegłego roku.

CoinDCX rozszerza działalność na rynek MENA dzięki BitOasis

Giełda kryptowalut CoinDCX przejęła wiodącą platformę handlu aktywami wirtualnymi BitOasis, zgodnie z komunikatem prasowym z 3 lipca. Marka BitOasis i zespół kierowniczy pozostaną niezmienione, ponieważ firmy dokonują pierwszych tego rodzaju transakcji w regionie MENA.

Przejęcie jeszcze bardziej wzmocniło pozycję BitOasis w regionie po niedawnym uzyskaniu licencji w Bahrajnie i ponownym otwarciu platformy w Dubaju. Firmy wykorzystają dojrzały rynek i zainteresowanie ludzi inwestycjami w kryptowaluty. Firma odnotowała ponad 6 miliardów dolarów wolumenu obrotu od momentu uruchomienia i umożliwiła użytkownikom handel ponad 60 tokenami w walutach fiducjarnych, takich jak AED, SAR i USD.

“Dla nas ochrona inwestorów była najważniejsza i wyróżniliśmy się w Indiach niezachwianą zgodnością z przepisami. Zobowiązujemy się do przestrzegania tych samych standardów wszędzie tam, gdzie działamy. Zasada ta będzie nadal kierować naszymi działaniami, gdy będziemy poruszać się po nowych rynkach i możliwościach”. Sumit Gupta, współzałożyciel CoinDCX.

Dążenie CoinDCX do globalnej ekspansji

CoinDCX ogłosił wcześniej swoją strategiczną inwestycję w BitOasis w sierpniu 2023 r., wskazując na sukces i plany wejścia na rynki międzynarodowe jako sukces w Indiach.

Ola Doudin, dyrektor generalny BitOasis, powiedział, że przejęcie oznacza ekscytujący nowy rozdział dla obu firm, ponieważ mają one wspólny filar niezachwianego zaangażowania na rzecz swoich klientów. CoinDCX chce stworzyć kwitnący i integracyjny ekosystem Web3, napędzający innowacje i wzrost w przestrzeni kryptowalut.

CoinDCX jest jedną z głównych firm kryptowalutowych, które wyraziły obawy dotyczące 30% podatku od zysków z aktywów kryptograficznych przez rząd Indii. Branża kryptowalutowa w Indiach spodziewała się pewnej ulgi w tym roku, ale brak pełnego budżetu z powodu roku wyborczego spowodował kontynuację rygorystycznego stanowiska regulacyjnego w tym kraju.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours