Caitlyn Jenner deklaruje pełne wsparcie dla $Jenner, przeprasza za zamieszanie

Caitlyn Jenner potwierdza swoje zaangażowanie w token $Jenner, wyjaśnia skupienie się na zamieszaniu reklamowym i uruchamia Ethereum, aby zwiększyć zasięg.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Caitlyn Jenner potwierdza zaangażowanie w $Jenner pośród zamieszania reklamowego, wycofuje promocję stron trzecich.
  • $Jenner uruchamia się na Ethereum, aby zwiększyć wydajność, po początkowym debiucie Solana.
  • Jenner celuje w 50 mln USD kapitalizacji rynkowej dla $Jenner w ciągu pierwszych 24 godzin po uruchomieniu.

Caitlyn Jenner wydała oświadczenie, w którym twierdzi, że pozostaje lojalna wobec swojego tokena $Jenner po pewnym zamieszaniu spowodowanym reklamą tokena innej firmy.

Wynika to z szerszego sceptycyzmu rynku po wcześniejszych incydentach z udziałem celebrytów i kryptowalut.

Caitlyn Jenner wyjaśnia skupienie się na tokenie $Jenner

Caitlyn Jenner zabrała głos w mediach społecznościowych, aby wyjaśnić, że będzie zajmować się tylko tokenem $Jenner po tym, jak jej obserwatorzy zostali zdezorientowani reklamą innego tokena. Jenner zapewniła również swoich fanów, że nie jest powiązana z innymi kryptowalutami, a jej pieniądze są inwestowane wyłącznie w $Jenner.

„Jestem oddana mojemu tokenowi $Jenner” – kontynuowała Jenner w swoim tweecie, odpowiadając na kontrowersje wywołane poprzednią reklamą.

Zaangażowanie to zostało dodatkowo potwierdzone przez jej decyzję o wycofaniu obraźliwej reklamy, przyznając, że była ona źródłem rozproszenia uwagi.

Wyjaśnienie Jenner pojawia się w czasie, gdy poparcie celebrytów w niszy kryptowalut jest w centrum uwagi. Rynek widział kilka przypadków, w których tokeny wspierane przez celebrytów zostały zakwestionowane przez prawo lub spotkały się z reakcją rynku. Decyzja Jenner o uczynieniu swojej pracy bardziej przejrzystą i skoncentrowaną ma na celu zbudowanie jej autorytetu i wiarygodności w przestrzeni kryptowalut.

Uruchomienie tokena i reakcja rynku

Jenner ujawnił również, że token $Jenner będzie dostępny w sieci Ethereum po tym, jak token został po raz pierwszy wdrożony w Solana. Posunięcie to stanowi część długoterminowego planu poprawy funkcjonalności i użyteczności tokena.

„Zespół zdecydował się uruchomić $jenner w sieci Ethereum! Postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wzrosła tak bardzo, jak wersja Solana” – napisał Jenner na Twitterze.

Oczekuje się, że ta strategiczna ekspansja wykorzysta duże efekty sieciowe Ethereum i bazę użytkowników, co może prowadzić do większej adopcji tokenów.

Chociaż istniały wątpliwości, czy uruchomienie tokena $Jenner było autentyczne, czy tylko oszustwem, a niektórzy uczestnicy rynku sugerowali nawet, że może to być hack, Jenner promowała token. Jednak niedawne działania promocyjne na jej koncie X w połączeniu z filmami, które wydają się pokazywać Jenner i jej menedżera popierających projekt, uspokoiły niektórych inwestorów.

Jeśli chodzi o reakcję rynku, $Jenner wykazał się solidną wydajnością, a Jenner twierdziła, że imponujący wolumen obrotu wkrótce po jego uruchomieniu. Jenner podkreśliła, że jej celem jest osiągnięcie kapitalizacji rynkowej w wysokości 50 milionów dolarów w ciągu pierwszych 24 godzin, co odzwierciedla jej ambitne plany dotyczące tokena.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours