Altcoiny, które warto mieć w swoim portfelu po uzyskaniu niepodległości przez USA

Aktywa kryptograficzne spadają podczas obchodów Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Oto kilka altcoinów, na które warto zwrócić uwagę.

Obchody Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych będą miały niewielki wpływ na to, jak inwestorzy postrzegają aktywa finansowe, w tym Bitcoina (BTC) i altcoiny. Obecnie rynek kryptowalut znajduje się w fazie swobodnego spadku, ponieważ cena Bitcoina spadła poniżej 58 000 USD. Podobnie, kilka altcoinów również spadło, powodując większe odpływy.

Gdy nastroje makro spadają, użytkownicy kryptowalut wstrzymują transakcje, podczas gdy inni repozycjonują swoje portfele w oczekiwaniu na kolejną fazę hossy. Rynki amerykańskie mają duży wpływ na ceny kryptowalut ze względu na wolumeny w porównaniu z innymi jurysdykcjami. Widać to na przykładzie Bitcoina, który osiągnął rekordowy poziom powyżej 73 000 USD po zatwierdzeniu spotowych ETF-ów Bitcoina w Stanach Zjednoczonych. Oto altcoiny, które warto rozważyć w swoim portfelu po 4 lipca.

Ethereum (ETH)

Cena Ethereum pozostaje w trendzie spadkowym w ostatnich tygodniach, zgodnie z rynkiem kryptowalut. W momencie publikacji prasowej aktywo było notowane na poziomie 3 129 USD, co oznacza spadek o 4,73% w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy dane tygodniowe i miesięczne spadły poniżej czerwonej strefy. Jednak byki uznają ten okres za fazę, która może doprowadzić do kolejnych szczytów w lipcu.

Oczekiwany spot Ethereum ETF notowany tego lata jest głównym motorem wzrostu cen w przyszłości. Komentatorzy rynkowi uważają, że napływy od tradycyjnych inwestorów pchną cenę na nowe szczyty.

Solana (SOL)

Solana jest jednym z altcoinów, które mają skorzystać na napędzie ETF. SOL kosztuje 133 USD, co oznacza spadek o 5,82% w dniu dzisiejszym i 19% spadek w tym miesiącu. Mimo to, aktywa te znane są z tego, że wyprzedzają rynek pod względem ożywienia, a wraz z przewidywanymi wzrostami, użytkownicy przygotowują się na wzrost. Użytkownicy wskazują również na wyższe wolumeny w łańcuchu i popularne monety memowe Solana.

Toncoin (TON)

Wysoko latające aktywa kryptograficzne spadły w tym tygodniu po tym, jak spadające nastroje rynkowe zniwelowały poprzednie zyski. W tym roku Toncoin osiągnął lepsze wyniki niż wiele altcoinów, osiągając w czerwcu nowy rekord wszech czasów na poziomie 8,24 USD. Chociaż 12% poniżej tego poziomu, posiadacze widzą potencjał w dynamice zdecentralizowanych aplikacji i gier typu play-to-earn.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours