Bitcoinowe byki rozpalają się, gdy Coinbase odnotowuje drugi największy tygodniowy odpływ

Działania byków Bitcoina nadal wywołują reakcje, ponieważ ostatnie ruchy sygnalizują strategie hodlingu w obliczu wzrostu cen.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Dane on-chain pokazują dwa duże odpływy BTC z Coinbase.
  • Analitycy wskazują na wzrost cen kryptowalut.
  • Ostatnie ruchy Bitcoina są wywoływane przez fundusze ETF i halving.

Byki bitcoinowe spodziewają się kolejnego wzrostu cen po odpływach z giełd kryptowalut do innych depozytariuszy. Pokazuje to tendencję wzrostową na rynku, ponieważ kilku inwestorów chce skonsolidować skumulowane zyski z ostatnich miesięcy.

Nowe dane rynkowe z firmy analitycznej CryptoQuant pokazują ogromne odpływy z giełdy aktywów cyfrowych Coinbase w tym tygodniu, otwierając nowe prognozy od użytkowników kryptowalut w mediach społecznościowych. Pierwsza transakcja pokazuje 16 800 BTC poza giełdą, podczas gdy druga wyniosła 17 000 BTC.

Odpływy pokazują dynamikę ceny Bitcoina

Według analityków Burakkesmeci, wyjścia mogą reprezentować zakupy instytucjonalne lub mogą być skierowane na spotowe fundusze ETF Bitcoin. Tak czy inaczej, kilku użytkowników kryptowalut zasugerowało byczą sekwencję na rynku Bitcoin.

“Byliśmy świadkami drugiego największego odpływu Bitcoinów z Coinbase. W ciągu tygodnia miały miejsce dwa różne ogromne odpływy. Pierwszy wyniósł około 16,8 tys., a drugi 17 tys. Możemy po prostu myśleć, że są one związane z zakupem instytucjonalnym lub spot ETF “.

Tradycyjnie, gdy aktywa opuszczają scentralizowaną giełdę kryptowalut, pokazuje to byczy sentyment, ponieważ monet tych nie można łatwo sprzedać. Z drugiej strony, przepływ aktywów na giełdy wskazuje na zbliżającą się sprzedaż aktywów, która ma miejsce po okresach wzrostów cen w celu osiągnięcia zysku.

Gwałtowny wzrost cen Bitcoina i innych aktywów kryptograficznych doprowadził do tego, że inwestorzy i traderzy zajęli nowe pozycje, wypychając monety na szczyty nienotowane od lat. Bitcoin wzrósł powyżej 70 000 USD, zanim dokonał niewielkiej korekty w obliczu podobnego wzrostu cen altcoinów i rynku memecoinów.

O połowę mniejszy ruch

Kilku obserwatorów rynku wskazuje na wzmożoną aktywność ze względu na zbliżający się halving, który obniży wynagrodzenie za wydobycie aktywów. Chociaż jest to postrzegane jako aktywność zwyżkowa, tygodnie poprzedzające halving pokazują, że niektórzy górnicy zabezpieczają niektóre aktywa w celu zmiany pozycji. W szczególności górnicy starają się zwiększyć moce produkcyjne i poszukują nowego sprzętu.

W związku z tym poinformowano, że przepływ USDC o wartości 1,4 mld USD do Coinbase wskazywał na presję zakupową, ponieważ stablecoiny mogą być wykorzystywane do nabywania innych aktywów kryptowalutowych.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours