3 aktywa kryptowalutowe do sprzedania dzisiaj przed niedźwiedzim sentymentem

Rynek odnotował napływy do niektórych aktywów, podczas gdy inne wykazywały oznaki potencjalnego odpływu, a użytkownicy szukali kryptowalut do sprzedaży.

Aktywa cyfrowe konsolidują wcześniej odnotowane zyski, jednak użytkownicy oczekują, że niektóre kryptowaluty zostaną sprzedane, zanim wkradną się niedźwiedzie nastroje. Chociaż ceny kryptowalut były w tym roku wysokie, rynek odnotował fazy bessy ze względu na zmianę czynników makroekonomicznych.

Niedawne dane o CPI w Stanach Zjednoczonych zmieniły czynniki na lepsze dla aktywów kryptograficznych, co doprowadziło do wzrostu Bitcoina (BTC) powyżej 67 000 USD w obliczu podobnego rajdu altcoinów i tokenów memów. W momencie publikacji raportu kapitalizacja rynku kryptowalut wynosiła 2,42 bln USD, co oznacza spadek o 0,20%. Oto 3 kryptowaluty do sprzedania, ponieważ użytkownicy wyrazili oznaki niedźwiedziego trendu w tym tygodniu.

Ethereum (ETH)

Ethereum wzrósł w tym roku o 35%, a dziś notowany jest na poziomie 3 075 USD, co oznacza spadek o 0,01%. Aktywa odnotowały mieszane fazy, szczególnie wysokie w pierwszym kwartale, kiedy Bitcoin osiągnął rekord wszechczasów i gwałtowne likwidacje w drugim kwartale po wyprzedażach na rynku wtórnym. Pomimo tygodniowych wzrostów po raporcie CPI, użytkownicy pozostają sceptyczni wobec tego aktywa ze względu na nadchodzące decyzje dotyczące spot ETF.

Decyzja amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w sprawie wniosków o ETF Ethereum w tym miesiącu wpłynie na cenę aktywów. Według niektórych analityków szanse na zatwierdzenie pozostają poniżej 50%, co wpływa na napływ aktywów. W ubiegłym tygodniu Ethereum odnotowało odpływ 23 milionów dolarów ze swoich produktów instytucjonalnych, co czyni go jedną z kryptowalut do sprzedaży przed krachem.

Ripple (XRP)

Kurs Ripple wynosi 0,512 USD, co oznacza niewielki spadek o 0,60 w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawa ugodowa firmy z SEC jest kontynuowana, ponieważ Komisja odrzuciła proponowaną ugodę w wysokości 10 milionów dolarów. Długotrwała sprawa z regulatorem finansowym wpłynęła na cenę kryptowaluty z powodu obniżonego sentymentu.

Shiba Inu (SHIB)

Monety memowe odnotowują stały wzrost po wzroście na rynku kryptowalut. Niedźwiedzi sentyment może jednak prowadzić do masowej wyprzedaży aktywów. W ciągu ostatnich 24 godzin kurs SHIB spadł o 0,70% przy prawie podobnych tygodniowych przepływach. Monety-memy Solana, takie jak Dogwifhat i BOME, wzrosły o 9,3% i 3% w tym samym przedziale czasowym, podczas gdy SHIB handluje w bok.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours